Oferty z innych miejsc

Ełk (9712)

Grodzisk (9297)

Ostróda (9059)

Iława (8467)

Szczytno (8403)

Nowy Dwór (8329)

Giżycko (7673)

Bielsk Podlaski (7524)

Mrągowo (7368)

Kętrzyn (7313)

 

Herb Działdowa

Działdowo - największe miasto powiatu działdowskiego, stanowi ważny ośrodek przemysłowy województwa warmińsko-mazurskiego. Istotnymi składnikami lokalnej gospodarki i rynku pracy jest przemysł szklarski i drzewny, handel i usługi, branża spożywcza, drukarska, i budowlana. Bezrobocie w regionie jest problemem, dlatego też Powiatowy Urząd Pracy organizuje szkolenia dla osób poszukujących pracy stałej z zakresów: rachunkowość, księgowość, zarządzanie, ochrona mienia i osób, kursy prawa jazdy, usługi stolarskie, fryzjerskie i kosmetyczne. Dużym zainteresowaniem kursantów w Działdowie cieszą się zajęcia obejmujące sprzedaż i marketing, prace sekretarskie i biurowe oraz prace społeczne. Na lokalnym rynku pracy najłatwiej jest znaleźć angaż w handlu, administracji, usługach i opiece zdrowotnej. Sam powiat liczy ponad 68 tysięcy mieszkańców, co stanowi 4,6% województwa. W wieku przedprodukcyjnym jest 20 tyś. osób, w wieku produkcyjnym jest 38 tyś. mieszkańców, poprodukcyjnym 9,5% osób. Ze względu na powiększającą się grupę bezrobotnych cały powiat został uznany za obszar zagrożony strukturalnym bezrobociem.


Podaj swój e-mail, jeśli chcesz, abyśmy powiadomili Cię o nowych ofertach pracy w Działdowie:

Forum pracy, dyskusje, artykuły:

Szczurołap - zawód, który nie wyginie
Artykuł z dnia: środa, 29 sierpień 2012
Zasada jest prosta - szczury były, są i będą. Jeśli ktoś myśli, że ich nie ma, bo ich nie widać, to jest w błędzie. Są cholernie dobrymi obserwatorami - zanim wejdą na dany teren, najpierw wysyłają zwiadowców, którzy obserwują nasze zwyczaje.
Czytaj dalej ->


Zawód: gracz komputerowy
Artykuł z dnia: wtorek, 28 sierpień 2012
Twoje dziecko spędza godziny, grając na komputerze? Nie martw się! W przyszłości może zostać świetnie zarabiającą międzynarodową gwiazdą.
Czytaj dalej ->


Nowy zawód: mąż do wynajęcia
Artykuł z dnia: poniedziałek, 27 sierpień 2012
Może wyprowadzić psa lub wywiercić dziurę w ścianie. Mąż do wynajęcia ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę - potrafi po sobie posprzątać!
Czytaj dalej ->


Zarobić na zdrowym stylu życia
Artykuł z dnia: piątek, 24 sierpień 2012


Masażysta, kosmetyczka, fizjoterapeuta czyli jak zarobić na urodzie
Artykuł z dnia: czwartek, 23 sierpień 2012
Masażyści, kosmetyczki, fizjoterapeuci, stylistki. W tej branży ofert nie brakuje. Nic dziwnego, że szkoły policealne kształcące w popularnych okołozdrowotnych zawodach, cieszą się coraz większą popularnością.
Czytaj dalej ->


Motywacja przez pryzmat świeczki
Artykuł z dnia: środa, 22 sierpień 2012
– Jest gigantyczne niedopasowanie pomiędzy tym, co nauka wie o motywacji pracowników, a tym, jak tę wiedzę wykorzystuje się w biznesie – o motywacji opowiada Dan Pink.
Czytaj dalej ->


Człowiek ambitny człowiekiem sukcesu?
Artykuł z dnia: wtorek, 21 sierpień 2012
– Poszukiwane ambitne osoby na odpowiedzialne stanowisko. Jesteś ambitny? Ta praca jest dla Ciebie! – takimi słowami zaczyna się większość ogłoszeń. Czy rzeczywiście bycie ambitnym może ułatwić nam znalezienie pracy, a następnie odniesienie w niej sukcesu
Czytaj dalej ->


Coś mi mówi, że stać mnie na więcej
Artykuł z dnia: poniedziałek, 20 sierpień 2012
Jest coś, co nie pozwala zadowolić się byle źródłem dochodów. Jest coś, co winduje zawodowe oczekiwania wobec siebie i innych. I nie warto tego ignorować.
Czytaj dalej ->


5 krótkich ćwiczeń, które możesz wykonać przy biurku w pracy
Artykuł z dnia: piątek, 17 sierpień 2012
Praca biurowa stwarza wiele zagrożeń dla osób ją wykonujących. Osiem na dziesięć pracowników biurowych skarży się na silne bóle kręgosłupa, wywołane zmniejszona aktywnością fizyczna oraz pozostawaniem w jednostajnej pozycji, przez większość czasu w pracy
Czytaj dalej ->


O figurę można dbać wszędzie: gimnastyka w biurze
Artykuł z dnia: czwartek, 16 sierpień 2012
Dzięki gimnastyce w biurze możemy zadbać o ciało i rozjaśnić umysł podczas pracy.
Czytaj dalej ->


Sport treningiem motywacji
Artykuł z dnia: środa, 15 sierpień 2012
Istnieje duży stopień analogii między uprawianiem sportu a pracą zawodową. W obu przypadkach można spotkać się z problemem motywacji, efektywności i satysfakcji.
Czytaj dalej ->


Okoliczne miejscowości:

Zakrzewo, Wysoka, Uzdowo, Turza Wielka, Sławkowo, Rywociny, Ruszkowo, Pożary, Pierławki, Petrykozy, Niestoja, Myślęta, Mosznica, Malinowo, Lipówka, Kurki, Księży Dwór, Krasnołąka, Kramarzewo, Komorniki, Wilamowo, Klęczkowo, Kisiny, Jankowice, Grzybiny, Gnojno, Gnojenko, Gąsiorowo, Filice, Bursz, Burkat.